693592+9879+268541

69765+621260+90987

678000-654000

671*409

320*679

456*347

92619:251

677928:564

73260:2035

+2
Ответы (1)
  1. 21 июля, 06:39
    0
    693592+9879+268541=972012

    69765+621260+90987=782012

    678000-654000=24000

    671*409=274439

    320*679=217280

    456*347=158232

    92619:251=369

    677928:564=1202

    73260:2035=36