4,04 * (-0,1+5,04) - 5,04 * (4,04-0,1)

+2
Ответы (1)
  1. 6 июля, 11:44
    0
    4,04 * (-0,1+5,04) - 5,04 * (4,04-0,1) = 4,04*4,94-5,04*3,94=19,9576-19,8576=0,1