Обчисли зручним способом 56*72+44*72 5 клас

+4
Ответы (2)
  1. 2 апреля, 14:31
    0
    4 032 + 3168 = 7200 вот ответ
  2. 2 апреля, 15:34
    0
    56*72=4 032

    44*72=3 168

    4 032+3 168 = 7 200