Як обчислити 20*3:30*7

+4
Ответы (2)
  1. 24 января, 20:57
    0
    1) 20*3=60

    2) 60:30=2

    3) 2*7=14
  2. 24 января, 21:47
    0
    20*3:30*7=

    =60:30*7=

    =2*7=

    =14