121236:4+1253*4-2345 =

+4
Ответы (2)
  1. 19 июля, 11:22
    0
    121236:4=30309

    1253*4=5012

    30309+5012=35321

    35321-2345=33076

    32976
  2. 19 июля, 11:27
    0
    121236:4+1253*4-2345=

    1) 121236:4=30309

    2) 1253*4=5012

    3) 30309+5012=35321

    4) 35321-2345=32976

    Ответ: 32976