Найдите значения в-569 + (-587),-255 + (-167),-778 + (-354),-7,08 + (-4,39),-366 + (-278),-99,9 + (-7,77)

+2
Ответы (1)
  1. 9 декабря, 14:33
    +1
    Решение:

    1) - 569 + (-587) = - 569-587=-1156

    2) - 225 + (-167) = - 225-167=-392

    3) - 778 + (-354) = - 778-354=-1132

    4) - 7,08 + (-4,39) = - 7,08-4,39=-11,47

    5) - 366 + (-278) = - 366-278=-644

    6) - 99,9 + (-7,77) = - 99,9-7,77=-107,67