Sredniy rost chetirex druzey raven 154 sam. Chemu ravna summa rosta druzey?

+3
Ответы (2)
  1. 17 января, 19:32
    0
    154+154=308

    308+308=616 см.
  2. 17 января, 20:04
    0
    154 + 154=308 308+308=616 ответ сам