Вычисли

580-300+20

710-80+800

60+900-80

900+70-90

+5
Ответы (2)
  1. 4 мая, 15:30
    0
    580-300+20=300 710-80+800=1430 60+900-80=880 900+70-90=880
  2. 4 мая, 16:12
    0
    580-300+20=280+20=300

    710-80+800=630+800=1430

    60+900-80=960-80=880

    900+70-90=970-90=880