Виконай дилення на розрядну одиницю: 1) 4950:10; 2) 32700:10; 3) 296500:100; 4) 1025000:100; 5) 378000:1000; 6) 5900000:10000

+1
Ответы (2)
  1. 19 апреля, 00:04
    0
    Ето оченьь легко:

    1) 495.

    2) 3270.

    3) 2965.

    4) 102250.

    5) 378.

    6) 590.

    незачто
  2. 19 апреля, 01:01
    0
    1) 4950/10=495

    2) 32700/10=3270

    3) 2965/100=2965

    4) 1025000/100=10250

    5) 378000/1000=378

    6) 5900000/10000=590