10 - 5 * 1 1/5 - 1/3 =

+1
Ответы (1)
  1. 12 апреля, 22:32
    0
    1) 5 * 11 = 55

    2) 55 : 5 = 11

    3) 1 : 3 = 0,3

    4) 10 - 11 = - 1

    5) - 1 - 0,3 = - 1,3