Упростите

6 у-1,9 у+5 у

4,9x-x+2,6x

3,2p-2,5p+4+3x

+3
Ответы (1)
  1. 24 июня, 22:09
    0
    (6-1,9+5) у=9,1 у

    (4,9-1+2,6) х=6,5 х

    (3,2-2,5) р+4+3 х=0,7 р+4+3 х