Обчислить 5% вид 60,15% вид 30, 60%вид 45, 25% вид 40, 75% вид 150, 30% вид 90

+4
Ответы (1)
  1. 29 июня, 06:00
    0
    1) 60*0.05=3

    2) 0.15*30=4.5

    3) 0.6*45=27

    4) 0.25*40=10

    5) 0.75*150=112.5

    6) 0.3*90=27