Упростите выражения

103x - (44x+18x)

326x + (17x-14x)

35a+18+15a+11

12y+y+52+8y+3

+1
Ответы (1)
  1. 30 июня, 22:18
    0
    103 х - (44 х+18 х) = 103 х-62 х=41 х

    326 х + (17 х-14 х) = 326 х+3 х=329 х

    35 а+18+15 а+11=50 а+29

    12 у+у+52+8 у+3=21 у+55