Вычислите: 4 1/5 : 2 1/10 * 1 5/6

4 : 4 4/5 + 2 2/7 * 5 1/4 - 7 11/12

+2
Ответы (1)
  1. 10 июня, 17:34
    0
    1) 2 4 1/5:2 1/10 = 21/5 : 21/10 = 10/5=2*1 5/6=2/1 * 11/6 = 12/6*11/6=12*11/6=132/6=22