8 х+8 х-х

9 у+2 у-2 у

Помогите

+3
Ответы (2)
  1. 7 сентября, 08:44
    0
    8x+8x-x=15x

    9y+2y-2y=9y
  2. 7 сентября, 08:59
    0
    8 х+8 х-х 9 у+2 у-2 у тут просто сократить = 9 у

    8 х+8 х-1 х

    (8+8-1) х

    15 х