Вычислите (-17,75 + (-35 1/4)) + (-18,5+26 1/2) =

+2
Ответы (1)
  1. 17 июня, 13:49
    0
    (-71/4 + (-35/4)) + (-18,5+13) = (-71/4-35/4) + (-5,5) = (-53/2) - 5,5=-53/22-11/2=-32