450 - (300-196+259) + 548

+4
Ответы (2)
  1. 17 ноября, 15:58
    0
    585 ...
  2. 17 ноября, 16:30
    0
    450 - (300-196+259) + 548 = 585

    1) 300-196=104

    2) 104+259=363

    3) 400 - 363 = 37

    4) 548 + 37 = 585