Y=-x2 (в квадрате) + x+12

y = x2 (в квадрате) - 3x-10

+3
Ответы (1)
  1. 1 сентября, 03:05
    0
    1) = у=-х*4+х+12, 2) = у=х*4-3 х-10,

    у=-4 х+х+12, у=4 х-3 х-10,

    у=-3 х+12, у=х-10,

    у=-3 х+12, х належить у у=х-10, х належить у