1) 100-54:23*19+22 = 2) 100-13:3+27:14 = 3) 98-59:3+27:14 =

+3
Ответы (1)
  1. 4 ноября, 18:20
    0
    1) 100-54:23*19+22=77,3913043478

    2) 100-13:3+27:14=97,5952380952

    3) 98-59:3+27:14=80,2619047619