А) 3/5 * (-5) * (-1/3) * (-1/15) * (-25) = ?

Б) - 4/7 * (-28) * (-1/16) * (-8)

+4
Ответы (1)
  1. 21 августа, 10:40
    0
    А)

    3/5 * (-5) * (-1/3) * (-1/15) * (-25) = 25/15 = 5/3 = 1 2/3,

    Б)

    -4/7 * (-28) * (-1/16) * (-8) = 2 * 4 = 8