Який кут утворюють стрилки годинника о:

1) 13 год, 2 2) 19 год 3) 5 год.

+1
Ответы (1)
  1. 15 сентября, 19:50
    0
    1) 30*1=30°

    2) 30*7=210°

    3) 30*5=150°