1) у трикутнику АBC KYT B прямий кут А на 56 градусов больше чем кут С. знайдить сторони трикутника.

+5
Ответы (1)
  1. 14 июля, 19:36
    0
    Х+х+56=90

    2 х=90-56

    2 х=34

    х=17

    С=17

    А=17+56=73

    В=90