Розкрити дужки - 0.7 (7l-2.1+5k)

+3
Ответы (1)
  1. 29 декабря, 09:30
    0
    -0.7 (71-2.1+5k) = - 0.7•71 + (-0.7) (-2.1) + (-0.7) 5k=-49.7+1.47-3.5k=-48.23-3.5k