Визнач порядок дий и знайди значеня вирзу 52*2-670:10+19*6

+2
Ответы (2)
  1. 2 июня, 15:36
    0
    1) 52*2=104

    2) 670:10=67

    3) 19*6=114

    104-67+114=151
  2. 2 июня, 18:24
    0
    1. 52*2=104

    2. 670:10=67

    3. 19*6=114

    4. 104-67=37

    5. 37+114=151