Сандардын орналасу зандылыгын аныкта 6 9 12 15 18 5 10 15 20 25 30

+5
Ответы (1)
  1. 23 января, 09:08
    0
    6 9 12 15 18 5 10 15 20 30

    6+6=12

    9+9=18

    5+5=10

    10+10=20

    15+15=30