Амалдардын орындалу тартыбын аныкта жане оларды шыгар (540-80) + (930-820)

(650+350) - (450+50)

320 + (860-660) + 120

1000 - (210-110) + 30

+1
Ответы (1)
  1. 8 ноября, 16:39
    0
    1) 540-80=460

    930-820=110

    460+110=570

    2) 650+350=1000

    450+50=500

    1000-500=500

    3) 860-660=200

    320+200=520

    520+120=640

    210-110=100

    1000-100=900

    900+30=930