1440 * 28 153358 - 1426

2456 * 38 6743 - 1323

30085 * 45 32538 - 3536

22563 * 36 8673 - 1456

22464 * 12 99862 - 1427

1506 * 167 + 5631

60809 * 15 - 743

+5
Ответы (1)
  1. 4 мая, 12:06
    0
    1) 1440 * 28 153358 - 1426=40540834094

    2) 2456 * 38 6743 - 1323=949839485

    3) 30085 * 45 32538 - 3536=136361402194

    4) 22563 * 36 8673 - 1456=8318367443