Решить (2/35 + 3/28) + 1/28

+5
Ответы (1)
  1. 12 мая, 16:24
    0
    (2/35 + 3/28) + 1/28 = 2/35 + 3/28 + 1/28 = 2/35 + 4/28 = 2/35 + 1/7 = 2/35 + 5/35 = 7/35 = 1/5