Скильки буде х-27=19

+2
Ответы (2)
  1. 3 августа, 18:22
    0
    х = 27 + 19

    х = 46

    проверка:

    47 - 27 = 19

    19 = 19
  2. 3 августа, 19:19
    0
    Х-27=19

    х = 27+19

    х = 46

    проверка

    46-27=19