4000: (730+270) : 2=

2000: (567+443) : 2=

(348+652) * 5:500=

+4
Ответы (1)
  1. 21 августа, 21:00
    0
    4000: (730+270) : 2=2

    2000: (567+443) : 2=?

    (348+652) * 5:500=10