4000 / (730+270) / 2 2000 / (567+433) / 2 (348+652) * 5/500 2999+1 27000-1 67799+1

+1
Ответы (1)
  1. 3 марта, 23:47
    0
    4000 / (730+270) / 2=2; 2000 / (567+433) / 2=1; (348+652) * 5/500=10; 2999+1=3000; 27000-1=26999; 67799+1=67800