400: (730+270) : 2 = 2000: (567+433) : 2 = (348+653) * 5:500=

+5
Ответы (1)
  1. 3 ноября, 06:00
    0
    400: (730+270) : 2=1,25 2000: (567+433) : 2=0

    730+270=1000 567+433=1000

    1000:2=2,5 2000:1000=2

    2,5:2=1,25 2:2=0