Сколько 30000-473 + (338-53) + 93-39

+5
Ответы (1)
  1. 22 июля, 12:03
    0
    30.000-473 + (338-53) + 93-39=29886

    1) 338-53=285

    2) 30.000-473=29527

    3) 29527+285=29812

    4) 29812+93=29905

    5) 29905-39=29886