1) - 0,375•16

2) 8• (-0,875)

+4
Ответы (2)
  1. 6 марта, 11:54
    0
    1). - 0,375*16 = - 6. 2). 8 * (-0,875) = - 7.
  2. 6 марта, 11:56
    0
    1) - 0,375*16=-6

    2) 8 * (-0,875) = - 7