Розвяжи ривняння!1) 126+374-c=230

+1
Ответы (2)
  1. 3 марта, 06:50
    0
    Розвяжи ривняння!1) 126+374-c=230 c=270
  2. 3 марта, 10:21
    0
    126+374=500

    500-с=230

    500-230

    с=270

    Проверка

    126+374-270=230

    230=230

    Или же 500-270 = 230