5,7 * (-3,6) * a*b. если а=-24, b=-8;

+2
Ответы (1)
  1. 20 мая, 23:49
    0
    5,7 * (-3,6) * (-24) * (-8) = - (5,7*3,6*24*8) = - (492,48*8) = - 3939,84