5 * (1+1/5) =

10 * (6+3/5) =

-2 а) - 3b=

(a=4/5, b=1/3)

3x (2 у-6) - 3 у (2x+1)

(х=0,3, у = 1,2

+2
Ответы (1)
  1. 27 октября, 04:41
    0
    5 * (1+1/5) = 5*6/5=6

    10 * (6+3/5) = 10*33/5=66

    -2 а - 3b=-2*4/5-3*1/3=-1,6-1=-2,6

    (a=4/5, b=1/3)

    3x (2 у-6) - 3 у (2x+1) = 6 хв-18 х-6 хв-3 у=

    -18 х-3 у=-18*0,3-3*1,2=-5, 4-3,6=-9

    (х=0,3, у = 1,2)