Помогите 5/12 + 1/60; 9/17 - 19/68; 9/10 + 4/15; 4/15 - 11/60

+1
Ответы (1)
  1. 21 июля, 05:38
    0
    5/12 + 1/60 = 13/60

    9/17 - 19/68 = 1/4

    9/10 + 4/15 = 1 1/6

    4/15 - 11/60 = 1/2