С остатком (25*8*17) : 3 (47*4*5) : 3

+2
Ответы (1)
  1. 7 июня, 11:30
    0
    (25*8*17) : 3=3400:3=1133,333333 ... = 1133, (3)

    (47*4*5) : 3=940:3=313,33333 ... = 313, (3)