7/10 - 1/7 =

(дробь в ответе не сокращай).

+4
Ответы (2)
  1. 29 января, 15:01
    0
    39/70 вот правильно ...
  2. 29 января, 17:17
    0
    39/40

    7/10-1/7=49/70-10/70=39/70