7 121 350 - (15 125:25+302*804-986:17) * 9

+2
Ответы (1)
  1. 2 мая, 21:56
    0
    7 121 350 - (15 125:25+302*804-986:17) * 9=

    1) 15125:25=605

    2) 302*804=242808

    3) 986:17=58

    4) 605+242808=243413

    5) 243413-58=243355

    6) 243355*9=2190195

    7121350-2190195=4931155