2 1/6+2 1/12 * (0,82:0,4-2,75) * 1,2

+5
Ответы (1)
  1. 17 февраля, 20:47
    0
    1. 0,82:0,4-2,75=-0,7

    2. 2 1/6+2 1/12=0,5

    3. 0,5 * (-0,7) * 1,2=-0,42