Система

3 (2x-y) + 5=-2 (x+3y) + 4

6 (y+1) - 1=5 (2x-1) + 8

+3
Ответы (1)
  1. 25 сентября, 17:48
    0
    {3 (2 х-у) + 5=-2 (х+3 у) + 4

    {6 (у+1) - 1=5 (2 х-1) + 8

    {6 х-3 у+5=-2 х-6 у+4

    {6 х+6 у-1=10 х-5+8

    {6 х-3 у+2 х+6 у=4-5

    {6 х+6 у-10 х=-5+8+1

    {8 х+3 у=-1|*2

    {-4 х+6 у=4

    {16 х+6 у=-2

    -

    {-4 х+6 у=4

    16 х+6 у - (-4 х) - 6 у=-2-4

    20 х=-6|:20

    х=-0,3 = (-3/10)

    8 х+3 у=-1

    8 * (-0,3) + 3 у=-1

    -2,4+3 у=-1

    3 у=-1+2,4

    3 у=1,4|:3

    у = (14/30)

    Ответ: ((-3/10) ; (14/30))