1) 9% от 600

2) 38% от 45

3) 6% от 36

4) 120% от 80

+4
Ответы (1)
  1. 25 июня, 22:38
    0
    1) 600/100*9=54

    2) 45/100*38=17.1

    3) 36/100*6=2.16

    4) 80/100*120=96