1,75 - 7/9 * (0,85 + 4/35) + 7,7,511 : 3,7 * 10/29 решите

+5
Ответы (1)
  1. 27 октября, 17:27
    0
    1,75-7/9 * (0,85+4/35) + 7,511:3,7*10/29=

    =1,75-7/9 (27/28) + 7,551:3,7*10/29=

    =1,75-3/4+203/290=

    =1+203/290

    =1,7