1) 38+724-94:47*353:706*751-9+49

2) 750:6*4*2-570+5-49*9

3) 276:3+846+153:9-33-18*51-4

4) 2*32 * (666-288+96-6-453) : 192+99

5) 124+516:258 * (965-962) - 2*434:7+27

+1
Ответы (1)
  1. 11 мая, 17:02
    0
    38 + 724 - (94 : 47 * 353 : 706) * 751 - 9 + 49 = 762 - 751 + 40 = 51

    750:6*4*2-570+5-49*9 + 31 = 1000 - 570 + 5 - 441 + 31 = 1036 - 1011 = 25

    276:3+846+153:9-33-18*51-4 = 92 + 846 + 17 - 33 - 918 = 955 - 951 = 4

    2*32 * (666-288+96-6-453) : 192+99 = (762 - 747) / 3 + 99 = 104

    124+516:258 * (965-962) - 2*434:7+27 = 124 - 6 - 124 + 27 = 21