930: 3+115: 5=

124*3-105: 3=

417*2-216*3 =

+2
Ответы (2)
  1. 26 мая, 18:42
    0
    310+23=333

    372-35=337

    834-648=186
  2. 26 мая, 19:28
    0
    310+23=333

    372-35=337

    834-648=186