2,3x-0,3+0,82x при x=32; 10; 0,1

+1
Ответы (1)
  1. 5 марта, 23:09
    0
    Х=32

    2,3*32-0,3*32+0,82*32

    (2,3-0,3+0,82) * 32

    2,82*32=90,24

    х=10

    2,3*10-0,3*10+0,82*10

    (2,3-0,3+0,82) * 10

    2,82*10=28,2

    х=0,1

    2,3*0,1-0,3*0,1+0,82*0,1

    (2,3-0,3+0,82) * 0,1

    2,82*0,1=0,282