729000 : 180 - 80 * 24 + 76

+1
Ответы (1)
  1. 18 июля, 22:14
    0
    1) 729000:180=4050

    2) 80*24=1920

    3) 4050-1920=2130

    4) 2130+76=2206

    ответ: 2206