2010201-415498/83+616528 / (21851-21763) = ?

+4
Ответы (1)
  1. 18 июня, 04:25
    +1
    Действий 5:

    1) 21851 - 21763 = 88

    2) 616528 / 88 = 7006

    3) 415498 / 83 = 5006

    4) 2010201 - 5006 = 2005195

    5) 2005195 + 7006 = 2012201.